Added Confirmed Pending Replied Closed Archived

Καθαρισμός Οικοπέδων Άγνοια

#265
Archived
Posted one year ago

Description:

Μένω στη οδό Γραβιάς Ύψωνας. Έχω μεγάλο πρόβλημα με τα χόρτα , έπιασα τηλεφωνο, ήρθα στα γραφεία σας πριν ένα μήνα και μου υποσχεθήκατε ότι θα έρθετε αλλά ακόμα να έρθετε. Θέλω ως αυριο να καθαριστούν τα οικόπεδα

Location:

Karkavitsas St, Ύψωνας, Κύπρος

Request Process

Added

Added

one year ago

Created by: Ανώνυμος Χρήστης

Initial entry into the category Καθαρισμός Οικοπέδων

Confirmed

Confirmed

one year ago

Created by: Γαβρίλης

Το αίτημα μας κοινοποιήθηκε.Θα διαβιβαστεί στις Τεχνικές Υπηρεσίες του Δήμου προς επίλυση.

Replied

Replied

one year ago

Created by: Γαβρίλης

Το αίτημα έχει απαντηθεί.

Archived

Archived

7 months ago

Created by: Γαβρίλης

Το αίτημα απαντήθηκε.