Added Confirmed Pending Replied Closed Archived

Ακαθάριστο πάρκο Παρκο Αγ.Αικατερινης

#257
Archived
Posted 10 months ago

Description:

Παρακαλω οπως ερτετε να καθαρισετε το παρκο στην οδο αγ.αικατερινης και να επιβλεπετε τακτικα γιατι εχει πολλες ακαθαρσιες σκυλων ερπετα και αχρηστα αντικειμενα που πετουν τα παιδια καθημερινα. Οπως και να καθαριστεί και τα οικοπεδα κοντα στα σπιτια γιατι εχει φιδια επισης να βαλετε φαρμακα για τα φιδια υπαρχουν παιδια που παιζουν και ειναι επικυνδινο να ακουσουμε και αλλο περιστατικο που δαγκωσε φιδι καποιο μωρο.
Ευχαριστω περιμενω την αμεση ανταποκριση σας

Location:

Αγ. Αικατερινης

Request Process

Added

Added

10 months ago

Created by: Ανώνυμος Χρήστης

Initial entry into the category Ακαθάριστο πάρκο

Confirmed

Confirmed

10 months ago

Created by: Γαβρίλης

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε .

Pending

Pending

10 months ago

Created by: Γαβρίλης

Το αίτημα σας διαβιβάστηκε στις Τεχνικές Υπηρεσίες του Δήμου για να προβει στους αναγκαίους χειρισμούς.

Replied

Replied

9 months ago

Created by: Γαβρίλης

Το αίτημα έχει απαντηθεί.

Archived

Archived

9 months ago

Created by: Γαβρίλης

Το αίτημα έχει απαντηθεί.