Added Confirmed Pending Replied Closed Archived

Χαλασμένο οδόστρωμα Χαλασμένο οδόστρομα δρόμος απο ελληνα μεχρι παπαντονίου υπεραγωρα

#237
Archived
Posted 10 months ago

Description:

Γεια σας θελω να κανω το παράπονο μου για τον δρόμο απο τον έλληνα μεχρι την υπεραγωρά παπαντονίου στον ύψωνα(δεν ξέρω ακριβός την οδό). Ενας δρόμος πολυσύχναστος κύριος δρόμος και το οδόστρομα διαλημένο καταστραμένο περνούν αυτοκίνητα 40,000€-50,000€ Και προσπαθούμε να αποφύγουμε τους λάκκους,δηλαδή για όνομα του θεου να πειστέψω εσεις οι υπεύθινοι για αυτά τα θέματα δεν περάσατε ποτέ απο εκει να δείτε ;; Μια ασφαλτόστρωση απλα,τόσα και τόσα έργα γίνοντε !! Ευχαριστώ !!!

Location:

Karkavitsas St, Ύψωνας, Κύπρος

Request Process

Added

Added

10 months ago

Created by: Ανώνυμος Χρήστης

Initial entry into the category Χαλασμένο οδόστρωμα

Confirmed

Confirmed

10 months ago

Created by: Γαβρίλης

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.

Replied

Replied

10 months ago

Created by: Γαβρίλης

Αναφορικά με το παράπονο που υποβάλετε για την κατάσταση που επικρατεί στο Οδό Ηλία Καννάουρου απο την περιοχή του Ελληνα μέχρι την την εκκλησία Αγίου Γεωργίου θέλω να σας πληροφορήσω πως τον έλεγχο και την συντήρηση της συγκεκριμένης οδού την έχουν τα Δημόσια Εργα και όχι ο Δήμος Υψωνα .Επιπρόσθετα σας πληροφορούμε πως έχουν γίνει παραστάσεις από το Δήμο Υψωνα προς τα Δημόσια Εργα για να προχωρήσουν την επιδιόρθωση του συγκεκριμενου πολυσύχναστου δρόμου.Σας ευχαριστούμε για την παρέμβαση σας.

Archived

Archived

9 months ago

Created by: Γαβρίλης

Το αίτημα έχει απαντηθεί.