Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Βλάβες Υδατοπρομήθειας Σωλήνας

#361
Απαντήθηκε
Αναρτήθηκε πριν 5 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

Γεια σας!
Στο πεζοδρόμιο ακριβώς έξω από την είσοδο που μπαίνουμε στο χώρο στάθμευσης του σπιτιού μας, βγαίνει νερό από κάτω προς τα πάνω!

Τοποθεσία:

Θουκιδιδου, Ύψωνας, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 5 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Βλάβες Υδατοπρομήθειας

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 5 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε. Σας ευχαριστούμε πολύ .

Σε εξέλιξη

Σε εξέλιξη

πριν 4 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα διαβιβάστηκε στην Τεχνική Υπηρεσία για επίλυση.

Απαντήθηκε

Απαντήθηκε

πριν 3 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα απαντήθηκε.