Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Χαλασμένο οδόστρωμα Δρομος φωτα δημαρχειου

#356
Απαντήθηκε
Αναρτήθηκε πριν 17 μέρες

Περιγραφή αιτήματος:

Ειπε σας το ξανα πριν μηνες ακομα ενας και τον γραψατε. Το οδόστρωμα στα φωτα ειναι ανισοπεδο και προκαλει δυσφορια και ζημιες σε αυτοκινητα. Ποτε λοαρκαζετε να το σασετε εν μας ειπατε? Εν μπροστα σας το εβλοημενο

Τοποθεσία:

Αρχιεπισκόπου Μακαρίου ΄Γ, Ύψωνας

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 17 μέρες

Δημιουργήθηκε από: Christos Petrou

Αρχική καταχώρηση

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 16 μέρες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.

Σε εξέλιξη

Σε εξέλιξη

πριν 16 μέρες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας διαβιβάστηκε στην Τεχνική Υπηρεσία του Δήμου.

Απαντήθηκε

Απαντήθηκε

πριν 16 μέρες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Αναφορικά με τον δρόμο που βρίσκετε μπροστά στο Δημαρχείο Θέλω να σας πληροφορήσω τα πιο κάτω. Ευθύνη για την συντήρηση του δρόμου έχουν τα Δημόσια Έργα όπου ανήκει ο συγκεκριμένος δρόμος. Η επιδιόρθωση του θα γίνει αμέσως μετά την αποπεράτωση των έργων που γίνονται στην Αρχ Μακαρίου και μόλις αφαιρεθούν τα κυρτότατα.