Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Υπηρεσία σκυβάλων Σκυβαλα

#346
Απαντήθηκε
Αναρτήθηκε πριν 26 μέρες

Περιγραφή αιτήματος:

Γεια σας,
Σημερα Πεμπτη περασαν τα σκουπιδια αλλα στο δικο μας κουτι δεν ανοιξαν για να μαζεψουν τα σκουπιδια και μεχρι την Δευτερα και λογω της ζεστης θα βρωμισουμε! Παρακαλω οπως περασει καποιος να τα μαζεψει (Λεοντιου 11 Α)

Επισης υπαρχουν λιγα μετρα πιο κατω εδω και μια βδομαδα και δεν τα μαζευουν 7-8 πρασινες μεγαλες σακουλες απο τα πισω σπιτια! Βασικα κανουν μιση δουλεια για καποιο λογο. Παρακαλω οπως διευθετηθει και αυτο! Ευχαριστω πολυ ☺️

Τοποθεσία:

Λεωντιου 11 Α

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 26 μέρες

Δημιουργήθηκε από: Φωτεινη Ευγενιου

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Υπηρεσία σκυβάλων

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 26 μέρες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.

Σε εξέλιξη

Σε εξέλιξη

πριν 26 μέρες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας έχει διαβάστηκε στην Τεχνική Υπηρεσία .

Απαντήθηκε

Απαντήθηκε

πριν 23 μέρες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας απαντήθηκε.