Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Ακαθάριστος πεζόδρομος Οδόστρομα στη περιοχη δημαρχείου

#323
Στο αρχείο
Αναρτήθηκε πριν 2 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

Καλησπέρα,
σχετικά με το οδόστρομα στο δρόμο ακριβώς έξω από το δημαρχείο όπου υπάρχει καθήζηση και είναι επικύνδινο θα ήθελα να το προσέξετε καθώς έχει υποστεί ζημιά το αυτοκίνητο μου και θα ήθελα επίσης με κάποιο τρόπο να αποζημιωθώ γιατί έδωσα ένα σεβαστό ποσό στη ζημία που προκλήθηκε στα λάστιχα του αυτοκινητου μου.

Τοποθεσία:

Karkavitsas St, Ύψωνας, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 2 μήνες

Δημιουργήθηκε από: George Charalambous

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ακαθάριστος πεζόδρομος

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 2 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.

Σε εξέλιξη

Σε εξέλιξη

πριν 2 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Αναφορικά με το αίτημα σας για αποζημίωση λόγω ατυχήματος που είχατε στην περιοχή του Ύψωνα Θέλω να σας πληροφορήσω τα ακόλουθα . Το περιστατικό θα πρέπει να το αναφέρεται στον αστυνομικό σταθμό Πολεμιδιών. Ακολούθως θα προσκομίσετε στο Δήμο Ύψωνα την απόδειξη εξόδων επιδιόρθωσης του οχήματος σας με μια σύντομη επιστολή και την βεβαίωση που θα λάβετε από την αστυνομία για να μπορέσει το αίτημα σας να εξεταστεί.

Απαντήθηκε

Απαντήθηκε

πριν 2 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να απευθυνθείτε στο γραφείο παραπόνων του Δήμου Ύψωνα στον αριθμό 25395600 εχτ 2

Στο αρχείο

Στο αρχείο

πριν ένα μήνα

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα απαντήθηκε.