Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Κλάδεμα δέντρων Μη περισυνέλεξη κλαδεμάτων

#161
Γνωστοποιήθηκε
Αναρτήθηκε πριν ένα χρόνο

Περιγραφή αιτήματος:

Καλημέρα σας.
Μεταξύ των οδών Καραολή και Συγγρού υπάρχει πεζόδρομος ο οποίος κατά μήκος του ήταν φυτεμένος με δέντρα. Τά δέντρα έχουν κοπεί εδώ και λίγες μέρες και είναι στοιβαγμένα σε παρακείμενο οικόπεδο. Παρακαλώ όπως επιταχύνετε το μάζεμα τους όπως και τον καθαρισμό του εν λόγω οικοπεδου

Τοποθεσία:

Καραολή, Ύψωνας, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν ένα χρόνο

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κλάδεμα δέντρων

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν ένα χρόνο

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Tο αίτημα σας γνωστοποιήθηκε. Θα δοθούν οδηγίες για ικανοποίηση του αιτήματος.