Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Παράπονο για ελλιπή εξυπηρέτηση Επιδιόρθωση πινακίδας STOP

#1439
Γνωστοποιήθηκε
Αναρτήθηκε πριν 3 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

Εδώ και ένα χρόνο σας ενημερώσαμε για την πινακίδα στην οδό Δημοκρατίας με Ελλάδος, η οποία είναι στραβή και ετοιμόρροπη. Εντούτοις δεν έγινε απολύτως τίποτα, μολονότι πρόκειται για μια απλή επιδιόρθωση

Τοποθεσία:

MXQ4+72V, Ύψωνας 4190, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 3 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Παράπονο για ελλιπή εξυπηρέτηση

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 3 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίηλ Γαβριηλίδης

Το αίτημα σας διαβιβάστηκε στην Τεχνική Υπηρεσία.