Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Κλάδεμα δέντρων ΘΑΜΝΟΙ ΣΤΑ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ

#135
Σε εξέλιξη
Αναρτήθηκε πριν ένα χρόνο

Περιγραφή αιτήματος:

Παίρνοντας βόλτα το παιδάκι μου με το καρότσι και περπατώντας στο πεζοδρόμιο άναγκάστηκα να κατεβώ στο δρόμο για να συνεχίσω . Δύο φουντωτά δέντρα έκλειναν εντελώς το πέρασμα στο πεζοδρόμιο. Στο σημείο που βρίσκονται τα δέντρα ο δρόμος καταλήγει σε αλτ με αποτέλεσμα οι οδηγοί να μην έχουν ορατότητα όταν θα στρίψουν. Οταν κατέβηκα από το πεζοδρόμιο στο δρόμο παραλίγο να μας κτυπήσει αυτοκίνητο που σταμάτησε στο αλτ και εγώ δεν είδα λόγω των κλαδιών των δέντρων. Στη διασταύρωση των δρόμων των οδών Ειρήνης και Μακρυγιάννη Αγ. Σιλά

Τοποθεσία:

Ειρήνης και Μακρυγιάννη Αγιος Σιλάς

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν ένα χρόνο

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κλάδεμα δέντρων

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν ένα χρόνο

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Καλημέρα σας σήμερα θα δοθούν οδηγίες στα συνεργία κλαδεμάτων για την επίλυση του προβλήματος σας ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση.

Σε εξέλιξη

Σε εξέλιξη

πριν ένα χρόνο

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας διαβιβάστηκε στις Τεχνικές Υπηρεσίες για επίλυση.