Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Υπηρεσία σκυβάλων Ταχύτητα

#1305
Στο αρχείο
Αναρτήθηκε πριν 7 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

Το φορτηγό με τα σκουπίδια περνάει με πολύ μεγάλη ταχύτητα στο δρόμο Στέλιου Κυριακίδη. Είναι μικρός δρόμος και είναι επικίνδυνο για τα παιδιά μας, τα σκυλιά κτλ.

Τοποθεσία:

MXW9+7PP, Ύψωνας, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 7 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Υπηρεσία σκυβάλων

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 7 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίηλ Γαβριηλίδης

To αίτημα σας έχει γνωστοποιηθεί.

Σε εξέλιξη

Σε εξέλιξη

πριν 4 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίηλ Γαβριηλίδης

Το αίτημα διαβιβάστηκε στην Υγειονομική Υπηρεσία και έγιναν συστάσεις στον οδηγό του σκυβαλοφόρου.

Στο αρχείο

Στο αρχείο

πριν ένα μήνα

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίηλ Γαβριηλίδης

Το αίτημα απαντηθηκε.