#476
category image

4-5 Cars ABANTONED in the street

Αγίας Αικατερίνης, Ύψωνας, Κύπρος
Στην Αγιας Αικατερινης υπάρχουν αυτοκινητα παρατημένα.
Στην Αγιας Αικατερινης υπάρχουν αυτοκινητα παρατημένα.

#475
category image

ΣΚΟΥΠΙΔΟΤΟΠΟΣ

Ελλαδος, Ύψωνας, Κύπρος
Go for a walk to Ayias Aikaterinis , until the end of the street. You will see it your self! Its like a huge DUMPSTER!! Its been reported over and over again.... NOTHING HAPPENS. WE LEAVE IN THE TRASH!
Go for a walk to Ayias Aikaterinis , until the end of the street. You will see it your self! Its like a huge DUMPSTER!! Its been reported over and over again.... NOTHING HAPPENS. WE LEAVE IN THE...

Τοποθεσια: Οδος Σευχελλων Με μεγαλη μου λύπη και ευχομαι αυτό να μην γίνει προβλεπετε κοψημο των δεντρών σε ΜΕΡΟΣ ΠΡΑΣΙΝΟΥ για δημιουργία χώρου σταθμευσης και γηπέδων.. Εχουμε ως οικογένεια φυτεψει αρκετά δέντρα εδώ και πολλά χρόνια τα οποία φροντίζουμε, ποτίζουμε και απο τους καρπούς τους τρώει ολη η γειτονιά... Δεντρα τα οποία έχουν φυτευτεί όταν η οδός μας ήταν στα αζήτητα απο ολους τους δημάρχους.. Πριν κάποια χρόνια έγινε ένα πάρκο και εμπλουτίσατε το πράσινο (φύτέψη δέντρων). ....ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΩΡΑ ΤΑ ΧΑΛΑΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.. ΜΠΟΡΩ ΝΑ...
Τοποθεσια: Οδος Σευχελλων Με μεγαλη μου λύπη και ευχομαι αυτό να μην γίνει προβλεπετε κοψημο των δεντρών σε...

#447
category image

Ποντίκια στην περιοχή της Υψούπολης

Αγιου Σιλά 37, Ύψωνας, Κύπρος
Στα δημοτικά πάρκα και στα οικόπεδα τα οποία δεν έχουν καθαριστεί ή δεν έχουν καθαριστεί επαρκώς υπάρχουν ποντίκια. Παρακαλώ ελέγξτε το και προβείτε στον απαραίτητο ψεκασμό.
Στα δημοτικά πάρκα και στα οικόπεδα τα οποία δεν έχουν καθαριστεί ή δεν έχουν καθαριστεί επαρκώς υπάρχουν...

#448
category image

Επικίνδυνος σκύλος αφήνεται ελεύθερος

Αγιου Σιλά 37, Ύψωνας, Κύπρος
Επικίνδυνος σκύλος ράτσας γερμανικός ποιμενικός αφήνεται ελεύθερος και επιτίθεται στους περαστικούς. Βρίσκεται απέναντι (ανατολικά) από το σπίτι του πρώην δημάρχου και 50 μέτρα από την φάρμα με τα γαϊδούρια.
Επικίνδυνος σκύλος ράτσας γερμανικός ποιμενικός αφήνεται ελεύθερος και επιτίθεται στους περαστικούς....

#506
category image

ΚΛΑΔΕΜΑ ΚΛΑΔΙΑ ΑΡΟΚΑΡΙΑΣ

MXQ8+JP Ύψωνας, Κύπρος
ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΗΚ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΑΔΕΜΑ ΤΗΣ ΑΡΟΚΑΡΙΑΣ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ 21 ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ. ΤΑ ΚΛΑΔΙΑ ΤΗΣ ΑΗΚ ΑΚΟΥΜΠΟΥΝ ΣΤΑ ΚΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΓΜΕΝΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ. ΤΟ ΔΕΝΔΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΨΗΛΟ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΩΔΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΗ ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΜΕ ΚΥΝΔΥΝΟ ΤΟΥ ΚΟΙΝΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΙΘΑΝΗΣ ΠΤΩΣΗΣ ΚΛΑΔΙΩΝ Η ΚΟΡΜΙΟΥ. ΠΡΟΤΕΙΘΕΜΕΘΑ ΝΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΟ ΔΕΝΔΡΟ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΑΙΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΣΑΣ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ. ΕΠΙΣΥΝΑΠΤΕΤΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ. ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ 31 ΛΑΕΡΤΗ Τ.Κ. 4184 ΥΨΩΝΑΣ
ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΗΚ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΑΔΕΜΑ ΤΗΣ ΑΡΟΚΑΡΙΑΣ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ 21 ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ...

Hi, I live in Argolidos street in Ypsonas. For the last 1 week my garbage is not getting collected. The garbage truck comes regularly but for some reason not picking up garbage from my the front of my house. It also came today 18th October Monday and by the time I could go out it left without collecting the garbage. I see it took the garbage from neighbors but did not take from outside my house. Please look in to it and get it collected. Thanks,
Hi, I live in Argolidos street in Ypsonas. For the last 1 week my garbage is not getting collected. The garbage truck comes regularly but for some reason not picking up garbage from my the front...

#507
category image

Εισήγηση για Πάρκο Σκύλων

Αγιου Σιλά 37, Ύψωνας, Κύπρος
Λόγω του γεγονότος ότι υπάρχουν πάρα πολλοί κάτοικοι στον Ύψωνα που είναι ιδιοκτήτες σκύλων θα ήταν καλό εάν μπορούσε να γίνει ένα πάρκο σκύλων.
Λόγω του γεγονότος ότι υπάρχουν πάρα πολλοί κάτοικοι στον Ύψωνα που είναι ιδιοκτήτες σκύλων θα ήταν καλό εάν...

#508
category image
Είμαι κάτοικος στην οδό Πεντέλης. Η κίνηση στην οδό αυτή έχει αυξηθεί δραματικά. Έχει γίνει ή κύρια οδός προς την Βιομηχανική περιοχή του Αγίου Σιλά με αποτέλεσμα να αυξηθεί δραματικά η έλευση βαρέων φορτηγών. Προ ετών είχαμε στείλει επιστολή με αίτημα μας να τοποθετηθούν κυρτώματα . Απάντηση δεν πήραμε ποτέ. Η διασταύρωση του δρόμου είναι πολύ επικίνδυνη. Θερμή παράκληση μου όπως ασχοληθείτε σοβαρά πριν θρηνήσουμε ζωές.
Είμαι κάτοικος στην οδό Πεντέλης. Η κίνηση στην οδό αυτή έχει αυξηθεί δραματικά. Έχει γίνει ή κύρια οδός προς...

#511
category image

Ημιτελή διόρθωση πεζοδρομίου

Αγιου Συλα, Ύψωνας, Κύπρος
Η οικία μου βρίσκετε στην οδό Κωστή Παλαμά 31Α Τκ 4192.Είχε σπάσει η σωλήνα της υδατοπρομήθειας στο πεζοδρόμιο.Σας ειδοποιήσαμε την φτιάξατε και έχετε αφήσει το πεζοδρόμιο ημιτελές με αποτέλεσμα εδώ κι ενάμιση μήνα να μην έχω πρόσβαση στο πάρκιν μου!! Παρακαλώ πολύ να το διορθώσετε άμεσα!!
Η οικία μου βρίσκετε στην οδό Κωστή Παλαμά 31Α Τκ 4192.Είχε σπάσει η σωλήνα της υδατοπρομήθειας στο...

#513
category image

Οχληρία

PX92+VWW, Κάτω Πολεμίδια, Κύπρος
Για σας Επί της ευκαιρίας των έργων που γίνονται για την ανάπλαση και επιδιόρθωση του δρόμου στην οδό Αισώπου, θα ήθελα να προτείνω τη κατασκευή τριγωνικής νησίδας στο τέρμα αυτού. Η κατάσταση είναι ανυπόφορη με το πέρασμα των βαρέων οχημάτων παρόλο που όλοι γνωρίζουν πως απαγορεύεται. Με τη νησίδα αυτή δεν μπορούν να στρίψουν τα μακριά οχήματα αλλά μόνο τα ΙΧ.
Για σας Επί της ευκαιρίας των έργων που γίνονται για την ανάπλαση και επιδιόρθωση του δρόμου στην οδό...

#521
category image

Dog waste bins

MXRF+4C Ύψωνας, Κύπρος
There are several dog waste bins around this area, which haven't been emptied in months.
There are several dog waste bins around this area, which haven't been emptied in months.

#446
category image

Ακαθαρσίες και ξυρά χόρτα

Αγίας Θέκλας, Ύψωνας, Κύπρος
Σας παρακαλώ, υπάρχει σοβαρό πρόβλημα από ακαθαρσίες και ξυρά χόρτα στο μεγάλο γωνιακό τεμάχιο (Τάσου Ισαάκ – Λόφου) όπου υπάρχει και αδιέξοδος (Αγίας Θέκλας). Συγκεκριμένα, στο σημείο που υπάρχει μια μεγάλη χαρουπιά.
Σας παρακαλώ, υπάρχει σοβαρό πρόβλημα από ακαθαρσίες και ξυρά χόρτα στο μεγάλο γωνιακό τεμάχιο (Τάσου Ισαάκ...

#450
category image

Καθάρισμα χόρτων από τον Δήμο Ύψωνα

Αρχιεπισκόπου Μακαρίου ΄Γ 83, Ύψωνας, Κύπρος
Με το παρόν μήνυμα θα θέλαμε να εφιστήσουμε την προσοχή σας, όσον αφορά τις προσπάθειες του Δήμου για καθαρισμό των ερεισμάτων των δρόμων και των άδειων οικοπέδων και χώρων πρασίνου από τα χόρτα. Θα θέλαμε να σας αναφέρουμε πως η χρήση εκσκαφέων για τον καθαρισμό τους δημιουργεί περισσότερα προβλήματα από αυτά που υποτίθεται ότι επιλύει. Δεν μας φτάνουν οι αλλεργίες της ανθοφορίας της άνοιξης, τώρα θα πρέπει να αντιμετωπίσουμε και τις αλλεργίες από τα σύννεφα σκόνης που σηκώνονται όποτε φυσήξει λίγο δυνατά στις περιοχές μας, αφού το...
Με το παρόν μήνυμα θα θέλαμε να εφιστήσουμε την προσοχή σας, όσον αφορά τις προσπάθειες του Δήμου για...

#452
category image

Παρκο ξεραινεται.

Αρχιεπισκόπου Μακαρίου ΄Γ, Λεμεσός
Το παρκο εναντι του δημαρχειου όπως ξανανεφερα εχει ξεραθεί κατά το ήμισυ. Προφανώς ποτιζετε ελλιπώς.
Το παρκο εναντι του δημαρχειου όπως ξανανεφερα εχει ξεραθεί κατά το ήμισυ. Προφανώς ποτιζετε ελλιπώς.

#453
category image

Ακαθάριστα οικόπεδα

Αναστάσεως, Ύψωνας, Κύπρος
Καλή σας μέρα, Τα οικόπεδα στην οδό Αναστάσεως από 2 μέχρι 10 δεν έχουν καθαριστεί ποτέ τα τελευταία 6 χρόνια. Παρακαλώ για τις ενέργειες σας. Ευχαριστώ.
Καλή σας μέρα, Τα οικόπεδα στην οδό Αναστάσεως από 2 μέχρι 10 δεν έχουν καθαριστεί ποτέ τα τελευταία 6...

#454
category image

Δισκολο πέρασμα.

Ευαγόρα Παλληκαρίδη, Ύψωνας, Κύπρος
Μπροστα από τα σπιτια στην οδό Ευαγόρα Παλλικαρίδη 4 στον Αγιο Σιλα υπάρχουν ταπέλλες και καγγελλα στο πεζοδρόμιο που είναι ανοικτά προς τα έξω. Οσοι περνούν απο εκεινο το σημειο πρεπει να κατεβούν στον δρόμο και κάποιοι εχουν μικρα μωρα με αμαξούες και ποδήλατα και κινδυνευουν απο τα αυτοκίνητα που περνούν.
Μπροστα από τα σπιτια στην οδό Ευαγόρα Παλλικαρίδη 4 στον Αγιο Σιλα υπάρχουν ταπέλλες και καγγελλα στο...

#458
category image

Κλαδια δεντρου

Stasinou 19, Ύψωνας 4182, Κύπρος
Εχω κλεδεψει το δεντρο και ηθελα σας παρακαλω οπως μαζεψετε τα κλαδια. Ευχαριστω
Εχω κλεδεψει το δεντρο και ηθελα σας παρακαλω οπως μαζεψετε τα κλαδια. Ευχαριστω

#459
category image

Πάρκο επί της οδού Δημοκρατίας

Αγιου Σιλά 37, Ύψωνας, Κύπρος
Διαμένω στη οδό Δημοκρατίας και καθημερινά περνώ από το μικρό πάρκο επί της οδού Δημοκρατίας (μπροστά από Β´ Δημοτικό). Δυστυχώς η κατάσταση του πάρκου είναι πολύ άσχημη και ειλικρινά λυπάμαι και τα μικρά παιδάκια που συχνάζουν εκεί. Χρειάζεται βελτίωση του πάρκου με κατάλληλη τοπιοτέχνηση και επίσης τοποθέτηση κάποιων παιχνιδιών με το κατάλληλο πάτωμα ασφαλείας.
Διαμένω στη οδό Δημοκρατίας και καθημερινά περνώ από το μικρό πάρκο επί της οδού Δημοκρατίας (μπροστά από Β´...

#464
category image

Ακαθάριστα οικόπεδα

Αγιου Σιλά 37, Ύψωνας, Κύπρος
Οικόπεδα Αναστάσεως 2 μέχρι 10. Για ακόμα μια χρονιά το πρόβλημα φαίνεται να μπαίνει στα συρτάρια.
Οικόπεδα Αναστάσεως 2 μέχρι 10. Για ακόμα μια χρονιά το πρόβλημα φαίνεται να μπαίνει στα συρτάρια.

ΟΔΟΣ ΧΙΟΥ...ΑΔΙΕΞΟΔΟ...ΕΔΩ ΚΙ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟΣ ΧΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΣΙΜΕΝΤΑ..ΕΤΣΙ ΤΟ ΑΦΗΣΑΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΣΩΛΗΝΩΝ........ΕΛΕΟΣ....
ΟΔΟΣ ΧΙΟΥ...ΑΔΙΕΞΟΔΟ...ΕΔΩ ΚΙ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟΣ ΧΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΣΙΜΕΝΤΑ..ΕΤΣΙ ΤΟ ΑΦΗΣΑΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ...

#401
category image

Απόγνωση από καπνούς - ΒΑΤΙ

Karkavitsas St, Ύψωνας, Κύπρος
Σχετικά με την δυσοσμία και τους καπνούς από το Βατι όπως μας αναφέρει ο λειτουργό του δημαρχείου Ύψωνα δεν είναι στις αρμοδιότητες του αλλά στις αρμοδιότητες του δήμου Πολεμιδιών ......!!!! Από το εν λόγω πρόβλημα επηρεαζεται ένα μεγάλο μέρος των δημοτών του Ύψωνα το λιγότερο που θα μπορούσε να κάνει ο δήμαρχος εάν δεν μπορεί να το επιλύσει σε συννενόηση με τον δήμαρχο Πολεμιδιών τότε μπορεί να συγκέντρωση επώνυμα τα παράπονα από εμάς τους δημότες του και να αποταθεί τις υγειονομικές υπηρεσίες την Ένωση δήμων και στα αρμόδια υπουργεία έτσι θα...
Σχετικά με την δυσοσμία και τους καπνούς από το Βατι όπως μας αναφέρει ο λειτουργό του δημαρχείου Ύψωνα δεν...

Σύμφωνα με την εφημερίδα Φιλελεύθερος...το θέμα έχει πάρει διαστάσεις...! Πρέπει να μπει ένα τέλος σε αυτό και πολύ γρήγορα μάλιστα..!! Υπάρχουν πολλές ευάλωτες ομάδες, παιδιά, άνθρωποι με αναπνευστικά προβλήματα εδώ και δύο μήνες δεν έγινε ΑΠΟΛΎΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ....!!!!! Είστε αρμόδιοι και υπεύθυνοι γιαυτο το θέμα... δεν έπρεπε να το αφήσετε να φτάσουμε στο απροχώρητο για να στείλετε επιστολές και να μπείτε στην διαδικασία να κάνετε τις απαραίτητες ενέργειες...
Σύμφωνα με την εφημερίδα Φιλελεύθερος...το θέμα έχει πάρει διαστάσεις...! Πρέπει να μπει ένα τέλος σε αυτό και...

#405
category image

Ειναι απεναντη απο το Δημαρχείο

Αρχιεπισκόπου Μακαρίου ΄Γ 83, Ύψωνας, Κύπρος
Ποτε επιτελους θα φτιαξετε το δρομο απεναντη απο το Δημαρχειο; Περναμε απο εκει πανω απο 4 φορες την μερα οπως και πολλης κοσμος φανταζομαι. Δεν θα μας μεινουν αυτοκινητα σε λιγο.
Ποτε επιτελους θα φτιαξετε το δρομο απεναντη απο το Δημαρχειο; Περναμε απο εκει πανω απο 4 φορες την μερα οπως...

#407
category image

Αναπνέουμε ΤΟΞΙΚΕΣ ΟΥΣΙΕΣ

Τριων Ιεραρχων 12, Ύψωνας, Κύπρος
Μολυσμένο αέρα αναπνέουμε κάθε μέρα εδώ και δύο μήνες από τα σκουπίδια στο ΒΑΤΙ που δημιουργείτε μεθάνιο με αποτέλεσμα λόγω της ζέστης να κάνουν ανάφλεξη. Αντιλαμβάνεστε πόσο σοβαρό είναι αυτό και τι επιπτώσεις είχε στην υγεία μας..!! Το θέμα πρέπει να λυθεί το ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟΝ και να μπει στις προτεραιότητες σας...
Μολυσμένο αέρα αναπνέουμε κάθε μέρα εδώ και δύο μήνες από τα σκουπίδια στο ΒΑΤΙ που δημιουργείτε μεθάνιο με...

#408
category image

Πραγματικά που ζούμε...??? ΕΛΕΟΣ ΕΛΕΟΣ

Α Δημοτικό Σχολείο Ύψωνας, Κύπρος
ΜΑΝΤΡΕΣ με τα ζώα πουλερικά περιττούς μες τους δρόμους ακαθαρσίες βρώμικες ποντικούς νυφίτσες δυσοσμία εδώ και τέσσερα χρόνια δίπλα από το Α δημοτικό δεν έχει γίνει καμία ΑΠΌΛΥΤΟΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑ... Σαν να μην έφτανε αυτό τώρα κάθε νύχτα μυριζομαστε μολυσμένο αέρα από το ΒΑΤΙ ...!! Θα μείνουμε κλεισμένα σπίτι μας...??? Δεν θα ξανά ανοίξουμε παράθυρα...?? ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΕΝΑ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ......ΓΙΝΕΤΑΙ....???
ΜΑΝΤΡΕΣ με τα ζώα πουλερικά περιττούς μες τους δρόμους ακαθαρσίες βρώμικες ποντικούς νυφίτσες δυσοσμία εδώ...

#409
category image

Απόγνωση από καπνούς - ΒΑΤΙ

Karkavitsas St, Ύψωνας, Κύπρος
Πότε επιτέλους θα μπορούμε να ανοίξουμε τα παράθυρα του σπιτιού μας..?? Αυτή η υπόθεση με το ΒΑΤΙ είναι ότι πιο παράνομο και βλαβερό. Ο Δήμαρχος Ύψωνα καλά έκανε και ενημέρωσε άμεσα το Υπουργείο Γεωργίας και την Υπηρεσία Περιββάλοντος όμως εδώ και ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ έγινε τίποτα.... Κάποιος να μας ενημερώσει γίνετε..??
Πότε επιτέλους θα μπορούμε να ανοίξουμε τα παράθυρα του σπιτιού μας..?? Αυτή η υπόθεση με το ΒΑΤΙ είναι ότι πιο...

#410
category image

Συσσώρευση Νερών Βροχής

Λαέρτη 12, Ύψωνας, Κύπρος
Εδώ και πάρα πάρα πάρα πολλά χρόνια αντιμετωπίζουμε το ίδιο πρόβλημα στο πατρικό μου σπίτι. Κάθε φορά που βρέχει είναι αδύνατη η πρόσβαση στο σπίτι, αφού ο δρόμος έξω γίνεται κανάλι της Βενετίας. Για να μπούμε στο σπίτι οδικός πρέπει να βραχούμε και αν έχουμε την κακή τύχη να είμαστε στην αυλή όταν περάσει αυτοκίνητο από έξω, μπορείτε να φανταστείτε τι γίνεται. Εδώ και πάνω από 20 χρόνια, οι γονείς μου με επιστολές και επισκέψεις στους εκάστοτε δημάρχους ενημερώνουν για το πρόβλημά μας. Έχουμε μπουχτίσει να ακούμε υποσχέσεις και κάθε χειμώνα...
Εδώ και πάρα πάρα πάρα πολλά χρόνια αντιμετωπίζουμε το ίδιο πρόβλημα στο πατρικό μου σπίτι. Κάθε φορά που...

#412
category image

Οχληρία απο γειτονικούς σκύλους

Ειρήνης, Ύψωνας, Κύπρος
Υπάρχει έντονη οχληρία από 6 γειτονικούς σκύλους οι οποίοι βρίσκονται στην γειτονική ταράτσα η οποία είναι ενιαία με την δική μας. Αυτό συμβαίνει εδώ και αρκετό καιρό και ενώ υποβλήθηκε παράπονο στο γείτονα/ιδιοκτήτης των σκύλων πρόσωπο αντι προσώπου αυτός δεν έδειξε κανένα ενδιαφέρον. Διεύθυνση: Ειρήνης 28, Άγιος Συλάς, 4191 Λεμεσός
Υπάρχει έντονη οχληρία από 6 γειτονικούς σκύλους οι οποίοι βρίσκονται στην γειτονική ταράτσα η οποία είναι...

#414
category image

Σκουπίδια Αγιος Σίλας

Karkavitsas St, Ύψωνας, Κύπρος
Το περιβάλλον που ζούμε. Πισω απο τη βιομ Αγιο Συλα. Ντροπή σε όλους!!!!!!
Το περιβάλλον που ζούμε. Πισω απο τη βιομ Αγιο Συλα. Ντροπή σε όλους!!!!!!