Λίστα Παραπόνων

Αναζήτηση

Μια αγέλη σκύλων (3-4) κυκλοφορεί ανενόχλητα πάλι στην περιοχή Υψούπολης. Έχουν σκοτώσει πολλούς γάτους και τρομοκρατούν τα μικρά παιδιά, αλλά και μεγάλους που περπατούν στην περιοχή. Αποτελούν μεγάλο κίνδυνο για τα παιδιά. Τα βράδια δεν μας αφήνουν να κοιμηθούμε από τα γαβγίσματα. Παρά τις πολλαπλές μας επικοινωνίες με τον Δήμο, δεν καταφέρατε ακόμα να μαζέψετε τα σκυλιά. Έχω πληροφορίες ότι κάποιο(ι) ελευθερώνουν τα σκυλιά από την κλούβα που έχετε βάλει. Παρακαλώ όπως επιλυθεί το πρόβλημα ΑΜΕΣΑ, διαφορετικά θα απευθυνθώ με επίσημη...
Μια αγέλη σκύλων (3-4) κυκλοφορεί ανενόχλητα πάλι στην περιοχή Υψούπολης. Έχουν σκοτώσει πολλούς γάτους και...

#334
category image
Εδώ και 2 χρόνια έχουμε τεράστιο πρόβλημα με το πόσιμο νερό που διαθέτει ο Δήμος μας στην Υψούπολη. Γεμάτο από άλατα και κυρίως οξυδώματα από τις παλιές σωληνώσεις. Στο σπίτι μου έχω τεράστιο πρόβλημα με όλες τις σωληνώσεις που είναι απευθείας συνδεδεμένες στο δίκτυο. Εχουν γεμίσει με κόκκινα / καφέ υπολείμματα και έχουν μπλοκάρει φίλτρα, πιεστικά και άλλες συσκευές. Έχω πάθει ζημιές εκατοντάδων ευρώ. Αλλά πιστεύω ότι είναι επικίνδυνο προς πόση το νερό!!! Απευθυνθήκαμε στον ίδιο τον Δήμαρχο τόσο προφορικά, γραπτώς με επιστολή μας, αλλά...
Εδώ και 2 χρόνια έχουμε τεράστιο πρόβλημα με το πόσιμο νερό που διαθέτει ο Δήμος μας στην Υψούπολη. Γεμάτο...

#338
category image

Καταγγελία εργοτάξιου

Karkavitsas St, Ύψωνας, Κύπρος
Εδώ και μήνες έχω αναφέρει την τοποθέτηση χώματος σε οικόπεδο από υπό ανέγερση κατοικιών δίπλα ακριβώς από κατοικία στην οδό Αγίας Μαρίνας. Εάν δεν μπορείτε να επιληφθείτε επί του θέματος ή αδυνατείτε να προχωρήσετε στον καθαρισμό του οικοπέδου θα σας παρακαλούσα όπως ενημερώσετε άμεσα για να γίνει διευθέτηση με τις αρμόδιες αρχές. Είναι ανεπίτρεπτο εδώ και τόσους μήνες να βρίσκετε εκείνο το βουνό χώματος με χόρτα γύρω του δίπλα από κατοικίες με πισίνα και αυλή όπου δεν μπορούν να χρησιμοποιηθούν, εφόσον καθημερινά απαιτείτε ο καθαρισμός...
Εδώ και μήνες έχω αναφέρει την τοποθέτηση χώματος σε οικόπεδο από υπό ανέγερση κατοικιών δίπλα ακριβώς από...

#339
category image

Καταγγελία εργοτάξιου

Agias Marinas St, Ύψωνας, Κύπρος
Εδώ και μήνες έχω αναφέρει την τοποθέτηση χώματος σε οικόπεδο από υπό ανέγερση κατοικιών δίπλα ακριβώς από κατοικία στην οδό Αγίας Μαρίνας. Εάν δεν μπορείτε να επιληφθείτε επί του θέματος ή αδυνατείτε να προχωρήσετε στον καθαρισμό του οικοπέδου θα σας παρακαλούσα όπως ενημερώσετε άμεσα για να γίνει διευθέτηση με τις αρμόδιες αρχές. Είναι ανεπίτρεπτο εδώ και τόσους μήνες να βρίσκετε εκείνο το βουνό χώματος με χόρτα γύρω του δίπλα από κατοικίες με πισίνα και αυλή όπου δεν μπορούν να χρησιμοποιηθούν, εφόσον καθημερινά απαιτείτε ο καθαρισμός...
Εδώ και μήνες έχω αναφέρει την τοποθέτηση χώματος σε οικόπεδο από υπό ανέγερση κατοικιών δίπλα ακριβώς από...

Στο πεζοδρόμιο στο τέρμα της οικίας μου, είναι χαλασμένες οι πλάκες (αφαιρεμενες για επιδιόρθωση από τον Δήμο εδώ και πάρα πάρα πολύ καιρό) με αποτέλεσμα να γεμίζει χόρτα και σκουπίδια. Σας παρακαλώ πολύ όπως διευθετήσετε για την επιδιόρθωση του το συντομότερο. Ευχαριστώ πολύ.
Στο πεζοδρόμιο στο τέρμα της οικίας μου, είναι χαλασμένες οι πλάκες (αφαιρεμενες για επιδιόρθωση από τον...

#342
category image

asximi mirodia apo kotes

Αγίου Λαζάρου Ύψωνας Λεμεσός
Πολύ άσχημη μυρωδιά από κότες και άλλα ζώα
Πολύ άσχημη μυρωδιά από κότες και άλλα ζώα

#343
category image

Ποντικοί και νυφίτσες

Agias Marinas St, Ύψωνας, Κύπρος
Στην περιοχή Αγίας Μαρίνας Υψούπολη υπάρχουν ποντικοί και νυφίτσες έχουν εντοπιστεί και μέσα σε αυλή σπιτιών, παρακαλώ όπως άμεσα μεριμνήσετε στον ΣΩΣΤΟ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ ΤΩΝ ΟΙΚΟΠΕΔΩΝ και την απομάκρυνση τους το συντομότερο είναι απαράδεχτο να το αγνοείται!!!
Στην περιοχή Αγίας Μαρίνας Υψούπολη υπάρχουν ποντικοί και νυφίτσες έχουν εντοπιστεί και μέσα σε αυλή...

#344
category image

Σκουπίδια

Θουκιδιδου, Ύψωνας, Κύπρος
Γεια σας! Εδώ κι ένα μήνα (μπορεί και περισσότερο) βλέπω ότι έχει στίβες από σκουπίδια τις οποίες δεν μαζεύουν κι αυτό έχει ως αποτέλεσμα τα σακούλια να λιώνουν από τον ήλιο και ο αέρας να φέρνει τα σκουπίδια στις αυλές μας
Γεια σας! Εδώ κι ένα μήνα (μπορεί και περισσότερο) βλέπω ότι έχει στίβες από σκουπίδια τις οποίες δεν μαζεύουν...

#345
category image

Ενοχλητικός θόρυβος

Δυρραχίου, Ύψωνας, Κύπρος
Οδός Δυρραχίου. Υπάρχει στο πάρκο ένα κουτί το οποίο κάνει συνεχόμενο ενοχλητικό θόρυβο.
Οδός Δυρραχίου. Υπάρχει στο πάρκο ένα κουτί το οποίο κάνει συνεχόμενο ενοχλητικό θόρυβο.

#346
category image

Σκυβαλα

Λεωντιου 11 Α
Γεια σας, Σημερα Πεμπτη περασαν τα σκουπιδια αλλα στο δικο μας κουτι δεν ανοιξαν για να μαζεψουν τα σκουπιδια και μεχρι την Δευτερα και λογω της ζεστης θα βρωμισουμε! Παρακαλω οπως περασει καποιος να τα μαζεψει (Λεοντιου 11 Α) Επισης υπαρχουν λιγα μετρα πιο κατω εδω και μια βδομαδα και δεν τα μαζευουν 7-8 πρασινες μεγαλες σακουλες απο τα πισω σπιτια! Βασικα κανουν μιση δουλεια για καποιο λογο. Παρακαλω οπως διευθετηθει και αυτο! Ευχαριστω πολυ ☺️
Γεια σας, Σημερα Πεμπτη περασαν τα σκουπιδια αλλα στο δικο μας κουτι δεν ανοιξαν για να μαζεψουν τα...

Στην οδό Κυθηρων Ύψωνα, επικρατεί αναπόφευκτη δυσοσμία στην περιοχή εξαιτίας των αποχετεύσεων ενός συγκεκριμένου υποστατικού. Το υποστατικό αυτό "αδυνατεί" να πληρώσει για τον καθαρισμό του αποχετευτικό του με αποτέλεσμα οι κάτοικοι της περιοχής κάθε χρόνο να αναγκάζονται να αναπνέουν όλο το διάστημα της ημέρας την πολύ άσχημη βρομιά. Αυτό οδηγεί εμάς και τους υπόλοιπους κατοίκους να μην βγαίνουμε καθόλου από την οικία μας π.χ έξω στην βεράντα, αναγκάζοντας να σφραγίζουμε όλα τα παράθυρα και τις πόρτες χωρίς να γίνεται κανονικός αερισμόσ...
Στην οδό Κυθηρων Ύψωνα, επικρατεί αναπόφευκτη δυσοσμία στην περιοχή εξαιτίας των αποχετεύσεων ενός...

#478
category image

Σκύλος που γαβγίζει όλη νύχτα.

Κυρηνειας 60, Ύψωνας 4187, Κύπρος
Ο σκύλος είναι σε αυλή σπιτιού που είναι κολλητή με άλλες αυλές. Λόγω μεγέθους του ζώου όταν γαβγίζει προκαλεί οχληρία κατά την διάρκεια της νύχτας. Αυτό συμβαίνει τους τελευταίους μήνες κατ'επανάληψη.
Ο σκύλος είναι σε αυλή σπιτιού που είναι κολλητή με άλλες αυλές. Λόγω μεγέθους του ζώου όταν γαβγίζει...

Επανέρχομαι με το ίδιο αίτημα που έκανα πριν από 1 μήνα. Να καθαριστούν τα οικόπεδα που βρίσκονται αριστερά και δεξιά της οικίας μας, οδός Σπετσών 1, 4193. Πριν ένα μήνα είδαμε φίδι και επιπλέον το ύψος των ξερών χόρτων υπερβαίνει το 1,30 μ. Σας παρακαλώ όπως επισπεύσετε τον καθαρισμό προς αποφυγή δυσάρεστων καταστάσεων όπως πυρκαγιά, ύπαρξη φιδιών κλπ. Προηγούμενο ίδιο παράπονο αρ. 564. Επισυνάπτεται μαζί με την απάντηση σας.
Επανέρχομαι με το ίδιο αίτημα που έκανα πριν από 1 μήνα. Να καθαριστούν τα οικόπεδα που βρίσκονται αριστερά...

#481
category image

Νερό

MXP5+4XP, Ύψωνας, Κύπρος
Πολλες φορες οταν ανοιγω τις βρυσες του σπιτιου το νερο εχει χρωμα καφε και μυριζει εντονα χλωρινη. Εχει τωρα 2-3 βδομαδες που γινεται αυτο. Η διευθυνση μου ειναι: Ταμασου 10. Ευχαριστω. Γιωργος Κυριακου
Πολλες φορες οταν ανοιγω τις βρυσες του σπιτιου το νερο εχει χρωμα καφε και μυριζει εντονα χλωρινη. Εχει τωρα...

Επανέρχομαι στο αρχικό παράπονο που υποβλήθηκε πριν 3 μέρες. Κατα τις βραδυνές ώρες υπάρχει πολύ έντονη μυρωδιά καμένου/καπνός στην περιοχή Αγιου Συλά. Αμφιβάλλω να εξακολούθει να υπάρχει πυρκαγιά στην περιοχή Πολεμιδιών για 3η συνεχόμενη μέρα. Θα επιμείνω, μήπως καίνε παράνομα υλικά στην βιομηχανική περιοχή ή καυσόξηλα (παλέττα) στην περιοχή που είναι οι μάντρες για να ζεσταίνονται τα ζώα? Παρακαλώ δώστε την απαραίτητη προσοχή επειδή οι δυσοσμία πιθανόν να είναι και τοξική λόγω του τύπου των καύσιμων υλικών που καίγονται. Εάν πρέπει...
Επανέρχομαι στο αρχικό παράπονο που υποβλήθηκε πριν 3 μέρες. Κατα τις βραδυνές ώρες υπάρχει πολύ έντονη...

#386
category image

Καταφύγιο για αδέσποτους σκύλους

Νικόλαου Σκουφα, Λεμεσός
Αγαπητοί συμπολίτες, σας χαιρετώ. Είμαι κι εγώ κάτοικος της περιοχής της Υψούπολης και κατά τη διάρκεια αυτής της χρονιάς, ήρθα κι εγώ αντιμέτωπη με το πρόβλημα των αδέσποτων σκύλων. Τα δύο αυτά εγκαταλελειμμένα σκυλιά (ο καφετί σκύλος και το μικρό μαύρο σκυλί), έχουν σκοτώσει 5 γάτες μου. Τις δύο από αυτές τις είχα πάνω από 8 χρόνια και αγαπούσα πολύ... Φαίνεται ότι εξαιτίας της πείνας, κυνηγούσαν μικρότερα ζώα και ως αποτέλεσμα προκαλούσαν βλάβη στα κατοικίδιά μας. Το βράδυ, δεν ήταν λίγες οι φορές που έμπαιναν στην αυλή μας, προκαλώντας...
Αγαπητοί συμπολίτες, σας χαιρετώ. Είμαι κι εγώ κάτοικος της περιοχής της Υψούπολης και κατά τη διάρκεια...

#383
category image

XIRA XORTA

Karkavitsas St, Ύψωνας, Κύπρος
Exi 1 mina apo to tin pirkagia pou ixe ston potamou dipla apo ta spitia mas kai ekana parapano pio kato gia na katharisete ta xira xorta stin odo Galinou p ine i alli pleura tou potamou alla distixos edo kai 1 mina tipota apo pleura tou dimou kai pali den egine. Pote tha kathistoun ota erti o ximona kai tha vgoun ta freska xorta na skepasoun ta palia??
Exi 1 mina apo to tin pirkagia pou ixe ston potamou dipla apo ta spitia mas kai ekana parapano pio kato gia na katharisete ta xira xorta stin odo Galinou p ine i alli pleura tou potamou alla distixos...

#384
category image

Κλαδεμα θαμνων

Νικόλαου Σκουφα, Λεμεσός
Στην οδο Τασου Ισαάκ, απο την αερογεφυρα προς το 3ο δημοτικο, σε κάποια σημεία, οι ακακίες έχουν σκεπάσει το πεζοδρόμιο, κάνοντας δύσκολη τη διέλευση των πεζών.
Στην οδο Τασου Ισαάκ, απο την αερογεφυρα προς το 3ο δημοτικο, σε κάποια σημεία, οι ακακίες έχουν σκεπάσει το...

#391
category image

Κυκλικός κόμβος 100 μ. Νότια του δημαρχείου ο

Αρχιεπισκοπου Μακαρίου Υψωνα
Οι κανόνες οδικής κυκλοφορίας στο κυκλικό κόμβο που δημιουργήθηκε πρόσφατα κοντά στο δημαρχείο δεν τηρούνται και σύντομα θα υπάρχει ατύχημα. Οι οδηγοί κατευθυνομενοι προς νότια παρακαμπτουν το κυκλικό κόμβο οδηγώντας προς δεξιά για οδό Ηλία βενεζη με αποτέλεσμα να μην βλέπουν τα αυτοκίνητα που έρχονται από οδό Ασσιας. Οι αρμόδιοι πρέπει να βάλουν κάμερες για να τιμωρούνται οι παραβαίνοντες ή να τοποθετήσουν φώτα τροχαίας.
Οι κανόνες οδικής κυκλοφορίας στο κυκλικό κόμβο που δημιουργήθηκε πρόσφατα κοντά στο δημαρχείο δεν...

#385
category image

Καταφύγιο αδέσποτων σκύλων

Νικόλαου Σκουφα, Λεμεσός
Μπορείτε σας παρακαλώ να μεταφέρετε τους δύο αδέσποτους σκύλους (Υψούπολη) στο William's Safe Shelter House; Υπάρχει αρκετός διαθέσιμος χώρος και τα άτομα εκεί θα τους παρέχουν καθημερινή φροντίδα μέχρι να τους βρουν ένα μόνιμο σπίτι.
Μπορείτε σας παρακαλώ να μεταφέρετε τους δύο αδέσποτους σκύλους (Υψούπολη) στο William's Safe Shelter House; Υπάρχει...

#482
category image

Νερό

MXP5+4XP, Ύψωνας, Κύπρος
Πολλες φορες οταν ανοιγω τις βρυσες του σπιτιου το νερο εχει χρωμα καφε και μυριζει εντονα χλωρινη. Εχει τωρα 2-3 βδομαδες που γινεται αυτο. Ευχαριστω. Γιωργος Κυριακου
Πολλες φορες οταν ανοιγω τις βρυσες του σπιτιου το νερο εχει χρωμα καφε και μυριζει εντονα χλωρινη. Εχει τωρα...

#480
category image

Οχληρια παρκου

Αγιου Σιλά 37, Ύψωνας, Κύπρος
Υπαρχει ηδη παραπονο καταχωρημενο με αριθμο #455 που εχει καταχωρηθει σε αρχειο και εχει απαντηθει. Δεν υπαρχει απαντηση. Ευχαριστω.
Υπαρχει ηδη παραπονο καταχωρημενο με αριθμο #455 που εχει καταχωρηθει σε αρχειο και εχει απαντηθει. Δεν...

#596
category image

Ακαθάριστος χώρος πρασίνου

Νικόλαου Σκουφα, Ypsonas, Cyprus
Επί της οδού Νικολάου Σκούφα,4194, στο ύψος της οδού Φιλοθέης υπάρχει ακαθάριστος χώρος πρασίνου (τα χόρτα είναι σε ψηλοτετο σημείο από τον τοίχο του σπιτιού μου) έτσι ώστε να έχουν εμφανιστει φιδια και πολλά κουνούπια! Ο χώρος συνορεύει με την οικία μου και είναι εξαιρετικά επικίνδυνο! Παρακαλώ όπως προβείτε στις δέουσες ενέργειες το συντομότερο! Όπως και πέρσι έτσι και φέτος πρέπει να ενημερώσουμε για να καθαριστεί ο χώρος πρασίνου! Ευχαριστώ.
Επί της οδού Νικολάου Σκούφα,4194, στο ύψος της οδού Φιλοθέης υπάρχει ακαθάριστος χώρος πρασίνου (τα χόρτα...

#599
category image

Καθαρισμός οικοπέδων

Καραϊσκάκη, Ύψωνας, Κύπρος
Σας παρακαλώ πολύ οπως ερθετε το συντομότερο να καθαρίσετε την οδό Καραϊσκάκη και Ερεχθείου πριν μας φάνε τα τρωκτικά & οι φίνες. Πριν 3 μέρες βρήκαμε μια ακριβώς απεναντι απο σπιτι μας ενω έχουμε ΗΔΗ ψεκάσει ολα τα σπιτια για τα φιδια. Εχουμε ζωα και παιδια.. καθε χρονο τα ιδια
Σας παρακαλώ πολύ οπως ερθετε το συντομότερο να καθαρίσετε την οδό Καραϊσκάκη και Ερεχθείου πριν μας φάνε τα...

Στην οδό Κολοκοτρώνι 24 ,4180 στον Ύψωνα -Υψούπολη , παρατηρείται εδώ και καιρό έντονη φασαρία απο 3 σκύλους ανεξαρτήτος ώρας . Σε σημείο που δεν μπορούμε να κοιμηθούμε τα βράδια . Αποταθήκαμε στην Υπηρεσία Προστασίας σκύλων και στην Αστυνομία των Πολεμιδιών και Επισκοπής για το εν λόγω θέμα και αυτοι μας είπαν είναι θέμα του Δήμου Ύψωνα . Η εν λόγω οικογένεια είναι γνωστή στις αστυνομικές αρχές και στο Γραφείο Ευημερίας για διάφορους λόγους . Παρακαλώ οπώς επιληφθείτε του θέματος γιατί ειναι πραγματικά ανηπόφορη η όλη κατάσταση . Σας...
Στην οδό Κολοκοτρώνι 24 ,4180 στον Ύψωνα -Υψούπολη , παρατηρείται εδώ και καιρό έντονη φασαρία απο 3 σκύλους...

#602
category image

ΑΜΕΣΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΠΑΡΚΟΥ

ΜΕΝΑΝΔΟΥ, Ύψωνας, Κύπρος
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΚΟ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΜΕΝΑΔΡΟΥ (ΝΕΑ ΠΕΡΙΟΧΗ) ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ ΚΑΙ ΞΙΧΟΡΤΙΣΜΑ. ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΤΑ ΧΟΡΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΕΚΕΙ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΩΣ ΔΙΕΥΘΕΤΗΘΕΙ ΑΜΕΣΑ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΚΟ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΜΕΝΑΔΡΟΥ (ΝΕΑ ΠΕΡΙΟΧΗ) ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ ΚΑΙ...

#603
category image
Στο τέλος της Αγίας Αικατερίνης , προς την πλευρά του αυτοκινιτόδρομου , Υπάρχει ακαθάριστο χωράφι εδώ και δύο χρόνια , και παρόλο που αναφέρθηκε πάμπολλες φορές , ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΠΟΤΕ , ΤΙΠΟΤΑ. Εχει καταντήσει σκουπιδότοπος , σημείο για τρωκτικά κλπ. Είναι απαράδεχτο! Κόσμος περνά και περπατά απο εκει , με μικρά μωρά!
Στο τέλος της Αγίας Αικατερίνης , προς την πλευρά του αυτοκινιτόδρομου , Υπάρχει ακαθάριστο χωράφι εδώ και...

#598
category image

Καθαρισμός

Ηβης 4, Ύψωνας, Κύπρος
Στην οδό Ήβης, είναι αδιέξοδο, έχει μια μεγάλη χωράφια, στο κέντρο της έχει καθαριστεί αλλά στα πλαϊνά που γειτνιαζει με τα σπίτια είναι ακαθάριστα και έχουν φτάσει στα χόρτα κοντά 2μετρα. Είναι επικίνδυνο για φίδια για τα παιδιά που παίζουν στο δρομο
Στην οδό Ήβης, είναι αδιέξοδο, έχει μια μεγάλη χωράφια, στο κέντρο της έχει καθαριστεί αλλά στα πλαϊνά που...

Εχω εδω και ενα μηνα μετακομισει με την οικογενεια μου στην περιοχη του Αγιου Σιλα και εχω μεινει εκπληκτος απο τα επιπεδα ακαθαρσιας ζωων, οχι μονο του δρομου μας αλλα γενικα τις περιοχης. Καταρχήν δεν φαίνεται να υπάρχουν μετρα ή ένδειξη τιμωριας εναντια των ιδιοκτητων σκυλων οι οποιοι δεν συλλεγουν τα περιττώματα των ζωων τους. Δευτερων, δεν υπαρχουν καλαθοι για να πεταγοντε τα περιττωματα απο τους λιγους ευσυνείδητους που μαζευουν τις ακαθαρσιες των σκυλων τους. Τριτων, υπαρχουν πολλα αδεσποτα στην περιοχη, στο δρομο μου εχω δει τεσσερα...
Εχω εδω και ενα μηνα μετακομισει με την οικογενεια μου στην περιοχη του Αγιου Σιλα και εχω μεινει εκπληκτος...

#442
category image

Διαρροη νερου

Stasinou 19, Ύψωνας 4182, Κύπρος
Έχει τρυπήσει ο σωλήνας παροχείς νερού στην αυλή του σπιτιού μου(οδος Σαριπόλου 6) και υπάρχει διαρροή νερού. Παρακαλώ όπως έρθει το συνεργείο για επιδιόρθωση του. Ευχαριστώ.
Έχει τρυπήσει ο σωλήνας παροχείς νερού στην αυλή του σπιτιού μου(οδος Σαριπόλου 6) και υπάρχει διαρροή...