Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Βλάβες Υδατοπρομήθειας Σωλήνας

#361
Γνωστοποιήθηκε
Αναρτήθηκε πριν 12 μέρες

Περιγραφή αιτήματος:

Γεια σας!
Στο πεζοδρόμιο ακριβώς έξω από την είσοδο που μπαίνουμε στο χώρο στάθμευσης του σπιτιού μας, βγαίνει νερό από κάτω προς τα πάνω!

Τοποθεσία:

Θουκιδιδου, Ύψωνας, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 12 μέρες

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Βλάβες Υδατοπρομήθειας

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 10 μέρες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε. Σας ευχαριστούμε πολύ .