Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Οχληρία 2η ενημέρωση: Ενοχλητικός θόρυβος

#360
Σε εξέλιξη
Αναρτήθηκε πριν 5 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

Καθημερινός και συνεχόμενος ενοχλητικός θόρυβος. Στο συγκεκριμένο πάρκο υπάρχουν 2 τέτοια κουτιά που υποτίθεται ότι εγκαταστήθηκαν για φωτισμό. Εκτός του ότι δεν φωτίζουν, το συγκεκριμένο κουτί δημιουργεί ενοχλητικό συνεχόμενο θόρυβο καθημερινά.

Σας παρακαλούμε για άμεση ενέργεια.

Τοποθεσία:

δυρραχίου

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 5 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οχληρία

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 5 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.

Σε εξέλιξη

Σε εξέλιξη

πριν 2 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας διαβιβάστηκε στην Τεχνική Υπηρεσία για επίλυση.