Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Χαλασμένο οδόστρωμα Δρομος φωτα δημαρχειου

#356
Στο αρχείο
Αναρτήθηκε πριν 6 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

Ειπε σας το ξανα πριν μηνες ακομα ενας και τον γραψατε. Το οδόστρωμα στα φωτα ειναι ανισοπεδο και προκαλει δυσφορια και ζημιες σε αυτοκινητα. Ποτε λοαρκαζετε να το σασετε εν μας ειπατε? Εν μπροστα σας το εβλοημενο
Ψηφίστηκε από 1 μέλη.

Τοποθεσία:

Αρχιεπισκόπου Μακαρίου ΄Γ, Ύψωνας

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 6 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Christos Petrou

Αρχική καταχώρηση

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 5 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.

Σε εξέλιξη

Σε εξέλιξη

πριν 5 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας διαβιβάστηκε στην Τεχνική Υπηρεσία του Δήμου.

Απαντήθηκε

Απαντήθηκε

πριν 5 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Αναφορικά με τον δρόμο που βρίσκετε μπροστά στο Δημαρχείο Θέλω να σας πληροφορήσω τα πιο κάτω. Ευθύνη για την συντήρηση του δρόμου έχουν τα Δημόσια Έργα όπου ανήκει ο συγκεκριμένος δρόμος. Η επιδιόρθωση του θα γίνει αμέσως μετά την αποπεράτωση των έργων που γίνονται στην Αρχ Μακαρίου και μόλις αφαιρεθούν τα κυρτότατα.

Στο αρχείο

Στο αρχείο

πριν 4 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα έχει απαντηθεί.