Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Γενική κατηγορία αιτημάτων Ενοχλητικός θόρυβος

#345
Σε εξέλιξη
Αναρτήθηκε πριν 26 μέρες

Περιγραφή αιτήματος:

Οδός Δυρραχίου. Υπάρχει στο πάρκο ένα κουτί το οποίο κάνει συνεχόμενο ενοχλητικό θόρυβο.

Τοποθεσία:

Δυρραχίου, Ύψωνας, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 26 μέρες

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Γενική κατηγορία αιτημάτων

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 26 μέρες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας γνωστοποιηθεί.

Σε εξέλιξη

Σε εξέλιξη

πριν 26 μέρες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας διαβιβάστηκε στην Τεχνική Υπηρεσία.