Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Υπηρεσία σκυβάλων Σκουπίδια

#344
Σε εξέλιξη
Αναρτήθηκε πριν 6 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

Γεια σας! Εδώ κι ένα μήνα (μπορεί και περισσότερο) βλέπω ότι έχει στίβες από σκουπίδια τις οποίες δεν μαζεύουν κι αυτό έχει ως αποτέλεσμα τα σακούλια να λιώνουν από τον ήλιο και ο αέρας να φέρνει τα σκουπίδια στις αυλές μας

Τοποθεσία:

Θουκιδιδου, Ύψωνας, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 6 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Υπηρεσία σκυβάλων

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 6 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.

Σε εξέλιξη

Σε εξέλιξη

πριν 4 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα ψδιαβιβάστηκε στην Υγειονομική Υπηρεσία για επίλυση.