Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Καθαρισμός Οικοπέδων Ποντικοί και νυφίτσες

#343
Απαντήθηκε
Αναρτήθηκε πριν 6 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

Στην περιοχή Αγίας Μαρίνας Υψούπολη υπάρχουν ποντικοί και νυφίτσες έχουν εντοπιστεί και μέσα σε αυλή σπιτιών, παρακαλώ όπως άμεσα μεριμνήσετε στον ΣΩΣΤΟ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ ΤΩΝ ΟΙΚΟΠΕΔΩΝ και την απομάκρυνση τους το συντομότερο είναι απαράδεχτο να το αγνοείται!!!

Τοποθεσία:

Agias Marinas St, Ύψωνας, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 6 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Καθαρισμός Οικοπέδων

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 6 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 6 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.

Σε εξέλιξη

Σε εξέλιξη

πριν 6 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας διαβιβάστηκε στην Υγειονομική Υπηρεσία του Δήμου για λήψη μέτρων.

Απαντήθηκε

Απαντήθηκε

πριν 2 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα απαντήθηκε.