Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Χαλασμένο πεζοδρόμιο Επισκευή πλακών πεζοδρομίου

#340
Απαντήθηκε
Αναρτήθηκε πριν ένα μήνα

Περιγραφή αιτήματος:

Στο πεζοδρόμιο στο τέρμα της οικίας μου, είναι χαλασμένες οι πλάκες (αφαιρεμενες για επιδιόρθωση από τον Δήμο εδώ και πάρα πάρα πολύ καιρό) με αποτέλεσμα να γεμίζει χόρτα και σκουπίδια. Σας παρακαλώ πολύ όπως διευθετήσετε για την επιδιόρθωση του το συντομότερο. Ευχαριστώ πολύ.

Τοποθεσία:

Λοφου 5

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν ένα μήνα

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο πεζοδρόμιο

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν ένα μήνα

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε .

Απαντήθηκε

Απαντήθηκε

πριν ένα μήνα

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας έχει απαντηθεί.