Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Καθαρισμός Οικοπέδων ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΟΙΚΟΠΕΔΩΝ

#290
Απαντήθηκε
Αναρτήθηκε πριν 4 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ, Δίπλα απο το ταχυδρομείο το οικόπεδο έχει χόρτα. Μπορείτε να το καθαρίσετε?

Τοποθεσία:

Αγιου Συλα 41, Ύψωνας, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 4 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Καθαρισμός Οικοπέδων

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 4 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας έχει γνωστοποιηθεί. Θα διαβιβαστεί στην Υγειονομική Υπηρεσία για επίλυση.

Σε εξέλιξη

Σε εξέλιξη

πριν 3 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας διαβιβάστηκε στην Υγειονομική Υπηρεσία για να προγραμματιστεί ο καθαρισμός των οικοπέδων που έχουν χόρτα στην περιοχή.

Απαντήθηκε

Απαντήθηκε

πριν ένα μήνα

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα απαντήθηκε.