Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Υπηρεσία σκυβάλων Εφαρμογή Ανακύκλωσης Ecofy

#268
Στο αρχείο
Αναρτήθηκε πριν 10 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

Η εφαρμογή Ecofy για το πρόγραμμα ανακύκλωσης δεν δουλεύει κανονικά. Εδώ και δύο μήνες κατάφερα να συνδεθώ μόνο μία φορά.

Τοποθεσία:

Κυρηνείας 56Α

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 10 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Κυριάκος Παρμαξής

Αρχική καταχώρηση

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 10 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το πρόβλημα σας γνωστοποιήθηκε σύντομα θα λάβετε απάντηση.

Στο αρχείο

Στο αρχείο

πριν 9 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το πρόβλημα χειρίστηκε αρμόδιος λειτουργός του Δήμου.