Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Ακαθάριστος πεζόδρομος Ακαθάριστος δρόμος

#1436
Γνωστοποιήθηκε
Αναρτήθηκε πριν 3 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

Εδώ και μήνες έχουμε χώμα στον δρόμο.
Παρακαλώ να λάβετε τα μέτρα
Οδός Νικηφόρου Φωκά

Τοποθεσία:

MXQ4+72V, Ύψωνας 4190, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 3 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ακαθάριστος πεζόδρομος

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 3 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίηλ Γαβριηλίδης

Το αίτημα έχει γνωστοποιηθεί.