Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Ακαθάριστο πάρκο Πάρκο με πολλά άχρηστα

#1435
Γνωστοποιήθηκε
Αναρτήθηκε πριν 3 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

Το πάρκο έχει πολλά άχρηστα αντικείμενα και κάποιοι κάτοικοι το χρησιμοποιούν σαν αποθήκη του.
Παρακαλώ να λάβετε τα μέτρα

Οδός : Νικηφόρου Φωκα

Τοποθεσία:

MXQ4+72V, Ύψωνας 4190, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 3 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ακαθάριστο πάρκο

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 3 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίηλ Γαβριηλίδης

To αίτημα έχει γνωστοποιηθεί.