Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Γενική κατηγορία αιτημάτων Μυρωδιά καμένου περιοχή Αγιου Συλά (ανανέωση)

#1433
Γνωστοποιήθηκε
Αναρτήθηκε πριν 3 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

Καλησπέρα.

Με βάση την απάντηση σας, σημαίνει έχετε εντοπίσει το σημείο που γίνετε η καύση αποβλήτων.
Τι πρέπει να κάνουμε σαν δημότες? Να καταθέσουμε παράπονα στην αστυνομία μπας και το δουν σοβαρά το θέμα? Να κάνουμε διαμαρτυρία σαν δημότες του Ύψωνα?
Ποιά είναι η αντίδραση της αστυνομίας και του τμήματος περολιβάλοντος?
Δεν μπορούμε να το αφήσουμε αυτό να συνεχίσει, είναι εξαιρετικά τοξικό για όλους τους δημότες.



Τοποθεσία:

MXQ4+72V, Ύψωνας 4190, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 3 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Initial commit at category Γενική κατηγορία αιτημάτων

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 3 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίηλ Γαβριηλίδης

Tο αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.