Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Οχληρία Μυρωδιά Καμένου

#1413
Στο αρχείο
Αναρτήθηκε πριν 3 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

Έχουμε μετακομίσει πρόσφατα στον Δήμο σε περιοχή Βόρεια του πάρκου ελαιών. Σχεδόν καθημερινά κατα τις βραδυνές ώρες μυρίζει μυρωδια καμένων σκουπιδιών που όσο περνάει ο καιρός γίνεται ακόμα εντονότερη. Αν είναι απο εργοστάσιο της βιομηχανικής τότε βρείτε πιο είναι, αν είναι απο σκουπίδια είναι ακόμη πιι ανησυχητικό. Κανένας δεν ξέρει τι καίγεται αλλά ούτε και πόσο επιβλαβές και επικίνδυνο για την υγεία μας. Περιμένω μια εμπεριστατομενη απάντηση καθώς αν δεν βρεθεί μια λύση θα φροντίσω να προχωρήσω το θέμα νομικά.

Τοποθεσία:

MXQ4+72V, Ύψωνας 4190, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 3 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οχληρία

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 3 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίηλ Γαβριηλίδης

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.

Σε εξέλιξη

Σε εξέλιξη

πριν 3 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίηλ Γαβριηλίδης

Το αίτημα σας διαβιβάστηκε στην Υγειονομική Υπηρεσία.

Στο αρχείο

Στο αρχείο

πριν 6 ώρες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίηλ Γαβριηλίδης

Το αίτημα έχει διερευνηθεί από την Υγειονομική Υπηρεσία και διαπιστώθηκε πως το πρόβλημα βρίσκεται στην περιοχή του Δήμου Πολεμιδιών. Εχεί ενημερωθεί η Υγειονομική Υπηρεσία του Δήμου Πολεμιδιών και η αστυνομία.