Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Χαλασμένο οδόστρωμα Χαλασμένη πινακίδα

#1411
Στο αρχείο
Αναρτήθηκε πριν 3 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

Η πινακίδα STOP επί της οδού Δημοκρατίας στη συμβολή με Ελλάδος , είναι μερικών χαλασμένη στο άνω σημείο. Χρειάζεται να στερεωθεί σωστά.

Τοποθεσία:

MXQ4+72V, Ύψωνας 4190, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 3 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο οδόστρωμα

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 3 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίηλ Γαβριηλίδης

To αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.

Στο αρχείο

Στο αρχείο

χθες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίηλ Γαβριηλίδης

ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ.