Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Γενική κατηγορία αιτημάτων Μυρωδιά καμένου για συνεχόμενες μέρες (ενημέρωση?)

#1410
Κλειστό
Αναρτήθηκε πριν 3 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

Γειά σας, υπάρχει κάποια ενημέρωση?

Τοποθεσία:

MXQ4+72V, Ύψωνας 4190, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 3 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Initial commit at category Γενική κατηγορία αιτημάτων

Στο αρχείο

Στο αρχείο

πριν 3 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίηλ Γαβριηλίδης

Εχουν ενημερωθεί οι αρμόδιες υπηρεσίες για να διερευνήσουν το παράπονο σας .

Κλειστό

Κλειστό

πριν 3 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίηλ Γαβριηλίδης

Aναφέρομαι στο ηλεκτρονικό σας μήνυμα και θέλουμε να σας ενημερώσουμε ότι για το πιο πάνω φαινόμενο έχει γίνει σχετική καταγγελία στο Τμήμα περιβάλλόντος ως το εν λόγω αρμόδιο τμήμα για χειρισμό για παράνομες καύσηςαποβλήτων. Σχετική καταγγελία έχει γίνει και στην αστυνομία για χειρισμό του θέματος. Επιπρόσθετα αναφέρω πως λειτουργοί του Δήμου προβαίνουν σε ελέγχούς για εντοπισμό των σημείων που γίνονται οι παράνομες καύσης αλλά φαίνεται αυτές δεν λαμβάνουν χώρο εντός των δημοτικών οριών Υψωνα αλλά στα Πολεμίδια. Θα σας κρατάμε ενήμερους για τις όποιες εξελίξεις.