Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Υπηρεσία σκυβάλων Σκύβαλα τοποθετημένα στο πέρασμα προς την κατοικία μου

#1400
Σε εξέλιξη
Αναρτήθηκε πριν 4 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

Αγαπητοί κύριοι,
Καλημέρα,

Αναφέρομαι στο πρόβλημα που δημιουργείται με τα σκύβαλα στην οδό Αγίου Σιλά και συγκεκριμένα στους αριθμούς 12 και 12Α.
Ενώ οι ημέρες που μαζεύονται τα σκύβαλα είναι συγκεκριμένες εντούτις πολλοί κάτοικοι της περιοχής αφήνουν τα σκουπίδια τους στην πρόσβαση της κατοικίας 12Α όποτε τους βολευεί. Κατεπέκταση τα ζώα να σκίζουν τα σκουπίδια και να τα πετάνε στον κεντρικό δρόμο και στον δρόμο προς την κατοικία μου.
Παρακαλώ όπως τοποθετηθεί κάδος μεγάλος για περισυλλογή σκυβάλλων στην οδό Αγίου Σιλά 14-16, στο πεζοδρόμιο, ώστε να μην ενοχλείτε κανένας από τις μυρωδιές κλπ. Αυτή την λύση την προτείνω διότι στο παρελθόν είχε τοποθετηθεί κάδος αλλά κάποιοι έκαναν παράπονα για να φύγει όπως και έγινε. Δεν γίνεται σε Δήμο εν έτη 2023 να είναι τα σκουπίδια παρατημένα και να μην υπάρχουν κάδοι.
Παρακαλώ όπως λάβετε τα μέτρα σας και επιληφθείτε του θέματος.
Θα περιμένω την άμεση απαντησή σας

Δέσποινα Ζαχαρίου

Τοποθεσία:

Αγίου Σιλά 12Α, 4180

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 4 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Δέσποινα Ζαχαρίου

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Υπηρεσία σκυβάλων

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 4 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίηλ Γαβριηλίδης

To αίτημα γνωστοποιήθηκε.

Σε εξέλιξη

Σε εξέλιξη

πριν 4 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίηλ Γαβριηλίδης

Το αίτημα διαβιβάστηκε στην Υγειονομική Υπηρεσία.