Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Ακαθάριστο πάρκο Σκουπίδια στο παρκο

#1295
Στο αρχείο
Αναρτήθηκε πριν 7 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

Συχνά στο συγκεκριμένο πάρκο οι γείτονες τοποθετούν σκουπίδια. Παρακαλώ να καθαριστεί από τον Δήμο και ας φροντίσουμε να το διατηρήσουμε καθαρό.
Ψηφίστηκε από 1 μέλη.

Τοποθεσία:

Τελλου αγρα

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 7 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ακαθάριστο πάρκο

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 7 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίηλ Γαβριηλίδης

To αίτημα γνωστοποιήθηκε.

Στο αρχείο

Στο αρχείο

πριν 4 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίηλ Γαβριηλίδης

Το αίτημα απαντηθηκε.