Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Απομάκρυνση άχρηστων αντικειμένων Αγιας Αικατερινις , 4183

#1264
Στο αρχείο
Αναρτήθηκε πριν 8 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

Στο τέλος της Αγίας Αικατερίνης , προς την πλευρά του αυτοκινιτόδρομου , Υπάρχει ακαθάριστο χωράφι εδώ και ΤΡΙΑ χρόνια , και παρόλο που αναφέρθηκε πάμπολλες φορές (#603) , ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΠΟΤΕ , ΤΙΠΟΤΑ. Εχει καταντήσει σκουπιδότοπος , σημείο για τρωκτικά κλπ. Είναι απαράδεχτο! Κόσμος περνά και περπατά απο εκει , με μικρά μωρά! Μας είπατε οτι ειδοπιοισατε τισ υγειονομικες Υπηρεσιες...... Δηλαδη εκαταντησετε το ποδοσφαιρο? Πασαρε ποτζι ...πασαρε ποδα ... και εσυ Δημοτη περιμενε! ΕΛΕΟΣ !!!!

ΤΕΛΙΚΑ????? ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ? ΤΙΠΟΤΑ ΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ!
#1200 #603..........

Τοποθεσία:

MXV5+VV5, Ύψωνας, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 8 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Απομάκρυνση άχρηστων αντικειμένων

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 8 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίηλ Γαβριηλίδης

Tο αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.

Απαντήθηκε

Απαντήθηκε

πριν 8 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίηλ Γαβριηλίδης

Αναφορικά με το αίτημα που υποβάλατε για καθαρισμό χωραφιού στο τέρμα της οδού Αγίας Αικατερίνης θέλω να σας πληροφορήσω πως έχει καθαριστεί το συγκεκριμένο τεμάχιο. Σε ένα σημείο υπάρχουν μπάζα (Οικοδομικά υλικά) τα οποία έχουν αφεθεί για μέγάλο χρονικό διάστημα από εργολάβο που πραγματοποίησε ανάπτυξη στην περιοχή και η Υγειονομική Υπηρεσία του καταβάλει προσπάθεια απομάκρυνση τους.

Στο αρχείο

Στο αρχείο

πριν 3 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίηλ Γαβριηλίδης

Το αίτημα απαντήθηκε.