Added Confirmed Pending Replied Closed Archived

General Kounoupia

#258
Archived
Posted 10 months ago

Description:

Γεια σας το θέμα μου είναι τα κουνούπια πρέπει να γίνει ψεκασμός στην οδό Λέσβου και Μυκόνου

Location:

Karkavitsas St, Ύψωνας, Κύπρος

Request Process

Added

Added

10 months ago

Created by: Ανώνυμος Χρήστης

Initial entry into the category General

Confirmed

Confirmed

10 months ago

Created by: Γαβρίλης

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.

Pending

Pending

10 months ago

Created by: Γαβρίλης

Το πρόβλημα σας διαβιβάστηκε στις Τεχνικές Υπηρεσίες για λήψη μέτρων.

Replied

Replied

9 months ago

Created by: Γαβρίλης

Εχουν γίνει ψεκασμοί για τα κουνούπια ενώ παράλληλα συνεχίζεται και ο καθαρισμός των οικοπέδων.

Archived

Archived

one month ago

Created by: Γαβρίλης

Το αίτημα απαντήθηκε.