Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Υπηρεσία σκυβάλων Συλλογη σκυβαλων

#352
Στο αρχείο
Αναρτήθηκε πριν 22 μέρες

Περιγραφή αιτήματος:

Επανηλειμενα αφηνονται σακουλια στα σκυβαλοδοχεια μας. Πρεπει ο αναδοχος να ελεγχει τους υπαλληλους του.

Τοποθεσία:

Βοσπορου, Λεμεσός

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 22 μέρες

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 21 μέρες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

To αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.

Απαντήθηκε

Απαντήθηκε

πριν 21 μέρες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Έχουν γίνει οι απαραίτητες συστάσεις στην εταιρία η οποία κάνει την περισυλλογή των σκυβάλων . Σας παρακαλώ σε περίπτωση επανάληψη παρόμοιου φαινομένου να μας ενημερώσετε έγκαιρα βάζοντας Οδό και αριθμό για να γίνει ο απαραίτητος έλεγχος από την Υγειονομική Υπηρεσία του Δήμου. Σας ευχαριστούμε για την συνεργασία .

Στο αρχείο

Στο αρχείο

πριν 19 μέρες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα απαντήθηκε.