Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Υπηρεσία σκυβάλων Skivalla

#350
Στο αρχείο
Αναρτήθηκε πριν 23 μέρες

Περιγραφή αιτήματος:

Stin Leontiou 11A den irthe kanenas na piasei ta skoupidia kai oloklito to savvatokiriako vromouse o topos! Den xero pos akrivos apantithike to aitima mou stin proigoumeni anartisi pou ekana tin Pempti

Τοποθεσία:

Karkavitsas St, Ύψωνας, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 23 μέρες

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Υπηρεσία σκυβάλων

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 23 μέρες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.

Απαντήθηκε

Απαντήθηκε

πριν 22 μέρες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Θέλω να σας πληροφορήσω πως με αφορμή την καταγγελία σας έχουν γίνει αυστηρές συστάσεις/ παρατηρήσεις στην εταιρία που περισυλλέγει τα σκουπίδια. Είναι γεγονός πως με τις υψηλές θερμοκρασίες που παρατηρούνται τις τελευταίες μέρες το πρόβλημα γίνεται πιο μεγάλο από τις οσμές των σκουπιδίων . Θέλουμε να απολογηθούμε για το περιστατικό και θα προσπαθήσουμε να μην επαναληφθεί.

Στο αρχείο

Στο αρχείο

πριν 21 μέρες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Απαντήθηκε.