Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Καθαρισμός Οικοπέδων Καθαρισμος οικοπεδου που εφαπτεται στην οικια μου

#261
Απαντήθηκε
Αναρτήθηκε πριν 6 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

Το οικοπεδο αυτο ειναι γεματο με χορτα υψους πανω απο ενα μετρο. Ειναι εστια μολυσμενων κουνουπιων και δεν μπορουμε να βγουμε εξω στην αυλη. Σιγουρα θα υπαρχουν ποντικια και ερπετα. Επισης τα χορτα ειναι ξερα με κινδυνο προκλησης φωτιας που αν συμβει θα κινδυνευσουν τα σπιτια μας.
παραλω οπως φροντισετε να καθαριστει το οικοπεδο το συντομοτερο.
Θα το εκτιμουσα αν με ενημερωσετε για τις αμεσες ενεργειες σας.

Τοποθεσία:

λεωνιδου 4 υψωνας

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 6 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Καθαρισμός Οικοπέδων

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 6 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας έχει γνωστοποιηθεί.

Σε εξέλιξη

Σε εξέλιξη

πριν 6 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας διαβιβάστηκε στις Τεχνικές Υπηρεσίες για επίλυση.

Απαντήθηκε

Απαντήθηκε

πριν 4 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα έχει απαντηθεί.