Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Ακαθάριστο πάρκο Παρκο Αγ.Αικατερινης

#257
Στο αρχείο
Αναρτήθηκε πριν 6 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

Παρακαλω οπως ερτετε να καθαρισετε το παρκο στην οδο αγ.αικατερινης και να επιβλεπετε τακτικα γιατι εχει πολλες ακαθαρσιες σκυλων ερπετα και αχρηστα αντικειμενα που πετουν τα παιδια καθημερινα. Οπως και να καθαριστεί και τα οικοπεδα κοντα στα σπιτια γιατι εχει φιδια επισης να βαλετε φαρμακα για τα φιδια υπαρχουν παιδια που παιζουν και ειναι επικυνδινο να ακουσουμε και αλλο περιστατικο που δαγκωσε φιδι καποιο μωρο.
Ευχαριστω περιμενω την αμεση ανταποκριση σας

Τοποθεσία:

Αγ. Αικατερινης

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 6 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ακαθάριστο πάρκο

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 6 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε .

Σε εξέλιξη

Σε εξέλιξη

πριν 6 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας διαβιβάστηκε στις Τεχνικές Υπηρεσίες του Δήμου για να προβει στους αναγκαίους χειρισμούς.

Απαντήθηκε

Απαντήθηκε

πριν 5 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα έχει απαντηθεί.

Στο αρχείο

Στο αρχείο

πριν 5 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα έχει απαντηθεί.