Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Οχληρία Ουσίες

#241
Στο αρχείο
Αναρτήθηκε πριν 11 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

Μετά από βόλτες με τους σκύλους μου, έχω παρατηρήσει ότι στο πάρκο βόρεια του Γ'Δημοτικού, δεν θυμάμαι ακριβώς την διευθυνση, μαζεύονται αρκετοί νεαροί προφανώς για χρήση ή/και διακίνηση ναρκωτικών. Προφανώς και το πρόβλημα είναι αρκετά πιο σοβαρό αν κρίνει κανείς ότι οι συνάξεις ξεκινούν από τις μεσημεριανές ώρες όπου το δημοτικό είναι γεμάτο με μικρά παιδιά τα οποία είναι αρκετά εύκολο να παρασυρθούν!!!

Πέραν τούτου ότι σκουπίδια έχουν μαζί τους τα πετάνε στους γύρο δρόμους με αποτέλεσμα το πάρκο να αποτελεί 'άβατο΄ για εμάς και τα παιδία μας.

Θα ήθελα να σας παρακαλέσω για τις δικές σας ενέργειες διότι το θέμα είναι αρκετά σοβαρό και απαιτεί μεγάλης προσοχής.

Σας ευχαριστώ για την κατανόηση.

Τοποθεσία:

Διονύσιου Σολωμού 4, Ύψωνας, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 11 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οχληρία

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 11 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το προβλημα/αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.

Σε εξέλιξη

Σε εξέλιξη

πριν 10 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Τα σχόλια και οι παρατηρήσεις που αφορούν την κατάσταση που επικρατεί σε πάρκο βόρεια του Γ Δημοτικού Υψωνα έχουν διαβιβαστεί σε αρμόδια επιτροπή του Δήμου για προσπάθεια επίλυσης των προβλημάτων που παρουσιάζονται.

Στο αρχείο

Στο αρχείο

πριν ένα μήνα

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα απανήθηκε.