Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Γενική κατηγορία αιτημάτων Ανακύκλωση

#321
Σε εξέλιξη
Αναρτήθηκε πριν 6 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

Μου ειπατε θα πειτε στην ανακύκλωση να περνα απο την οδο Στασινου. Εν επατησαν. Δηλαδη εγραψαν σας. Ως ποτε θα κουβαλω τα σακουλια σε ξενες γειτονιες? Αν δεν σας λαμβάνουν σοβαρα υποψη πως να σας λαβουμε εμεις?

Τοποθεσία:

Stasinou, Λεμεσός

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 6 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Christos Petrou

Αρχική καταχώρηση

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 6 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Christos Petrou

Αρχική καταχώρηση

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 6 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Christos Petrou

Αρχική καταχώρηση

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 6 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Christos Petrou

Αρχική καταχώρηση

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 6 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Christos Petrou

Αρχική καταχώρηση

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 5 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα γνωστοποιήθηκε.

Σε εξέλιξη

Σε εξέλιξη

πριν 4 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Θέλω να σας ενημερώσω πως ενημερώθηκε η Green Dot για την Οδό Στασίνου

Σε εξέλιξη

Σε εξέλιξη

πριν 4 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Θέλω να σας ενημερώσω πως ενημερώθηκε η Green Dot για την Οδό Στασίνου