Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Καθαρισμός Οικοπέδων Άγνοια

#265
Απαντήθηκε
Αναρτήθηκε πριν 5 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

Μένω στη οδό Γραβιάς Ύψωνας. Έχω μεγάλο πρόβλημα με τα χόρτα , έπιασα τηλεφωνο, ήρθα στα γραφεία σας πριν ένα μήνα και μου υποσχεθήκατε ότι θα έρθετε αλλά ακόμα να έρθετε. Θέλω ως αυριο να καθαριστούν τα οικόπεδα

Τοποθεσία:

Karkavitsas St, Ύψωνας, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 5 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Καθαρισμός Οικοπέδων

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 5 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα μας κοινοποιήθηκε.Θα διαβιβαστεί στις Τεχνικές Υπηρεσίες του Δήμου προς επίλυση.

Απαντήθηκε

Απαντήθηκε

πριν 4 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα έχει απαντηθεί.