Λίστα Παραπόνων

Αναζήτηση

Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Γενική κατηγορία αιτημάτων Kounoupia

#258
Απαντήθηκε
Αναρτήθηκε πριν 6 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

Γεια σας το θέμα μου είναι τα κουνούπια πρέπει να γίνει ψεκασμός στην οδό Λέσβου και Μυκόνου

Τοποθεσία:

Karkavitsas St, Ύψωνας, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 6 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Γενική κατηγορία αιτημάτων

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 6 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.

Σε εξέλιξη

Σε εξέλιξη

πριν 6 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το πρόβλημα σας διαβιβάστηκε στις Τεχνικές Υπηρεσίες για λήψη μέτρων.

Απαντήθηκε

Απαντήθηκε

πριν 5 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Εχουν γίνει ψεκασμοί για τα κουνούπια ενώ παράλληλα συνεχίζεται και ο καθαρισμός των οικοπέδων.