Λίστα Παραπόνων

Αναζήτηση

Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Χαλασμένο οδόστρωμα Χαλασμένο οδόστρομα δρόμος απο ελληνα μεχρι παπαντονίου υπεραγωρα

#237
Στο αρχείο
Αναρτήθηκε πριν 8 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

Γεια σας θελω να κανω το παράπονο μου για τον δρόμο απο τον έλληνα μεχρι την υπεραγωρά παπαντονίου στον ύψωνα(δεν ξέρω ακριβός την οδό). Ενας δρόμος πολυσύχναστος κύριος δρόμος και το οδόστρομα διαλημένο καταστραμένο περνούν αυτοκίνητα 40,000€-50,000€ Και προσπαθούμε να αποφύγουμε τους λάκκους,δηλαδή για όνομα του θεου να πειστέψω εσεις οι υπεύθινοι για αυτά τα θέματα δεν περάσατε ποτέ απο εκει να δείτε ;; Μια ασφαλτόστρωση απλα,τόσα και τόσα έργα γίνοντε !! Ευχαριστώ !!!

Τοποθεσία:

Karkavitsas St, Ύψωνας, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 8 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο οδόστρωμα

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 8 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.

Απαντήθηκε

Απαντήθηκε

πριν 8 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Αναφορικά με το παράπονο που υποβάλετε για την κατάσταση που επικρατεί στο Οδό Ηλία Καννάουρου απο την περιοχή του Ελληνα μέχρι την την εκκλησία Αγίου Γεωργίου θέλω να σας πληροφορήσω πως τον έλεγχο και την συντήρηση της συγκεκριμένης οδού την έχουν τα Δημόσια Εργα και όχι ο Δήμος Υψωνα .Επιπρόσθετα σας πληροφορούμε πως έχουν γίνει παραστάσεις από το Δήμο Υψωνα προς τα Δημόσια Εργα για να προχωρήσουν την επιδιόρθωση του συγκεκριμενου πολυσύχναστου δρόμου.Σας ευχαριστούμε για την παρέμβαση σας.

Στο αρχείο

Στο αρχείο

πριν 6 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα έχει απαντηθεί.